Warunki korzystania z serwisu

Email Drukuj PDF

Warunki ogólne.

Ze wszystkie udostępnionych na stronie informacji, można korzystać za darmo.

Żadne informacje i dane zawarte w serwisie (m.in. publikacje, plakaty, teksty, dokumenty, pliki, grafiki) nie mogą być kopiowane lub rozpowszechniane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub tradycyjny) bez zgody AUTORA.

Naruszenie licencji i praw autorskich przez Użytkownika skutkuje odpowiedzialnością prawną określoną w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach kodeksu cywilnego lub przepisach prawa prasowego.

Nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronach serwisu zastrzeżone są na rzecz Fundacji Rozwoju Świętochłowic lub firm / partnerów, które są ich właścicielami.


Wymagania techniczne.

Aby korzystać ze strony www należy używać najnowszych wersji przeglądarek (np. Chrome, Internet Explorer, FireFox, Opera) z włączoną obsługa cookie (ciasteczek) i  JavaScript oraz w niektórych przypadkach Adobe Flash.