Zostań naszym TOP-Stypendystą! Przymujemy wnioski do 7.10.2013

Email Drukuj PDF

Z radością informujemy, że już po raz trzeci Fundacja Rozwoju Świętochłowic realizuje Program Stypendialny „TOP – Talenty, Odkrycia, Pomysły”. Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mieszkających lub uczących się w Świętochłowicach do zapoznania się z dokumentami i regulaminami dostępnymi w zakładce TOP. Termin składania wniosków upływa 30 września 2013 r. 7 października 2013 r.

Celem Programu jest wyrównywanie szans w zdobywaniu wykształcenia poprzez pomoc merytoryczną w formie systemu szkoleń i projektów społecznych oraz finansową w formie stypendiów naukowych.

Ideą Programu Stypendialnego TOP jest to, aby wykorzystanie stypendiów przyniosło stypendystom nie tylko wartość osobistą (finansową), ale także poprzez swoje zaangażowanie i potencjał włączyli się w działalność na rzecz społeczności lokalnej.

Warunki przyznawania stypendium:
- bardzo dobre wyniki w nauce,     
- pochodzenie z rodzin o trudnych warunkach materialnych,
- aktywne uczestniczenie w życiu społecznym miasta Świętochłowice.

O przyznaniu stypendium decyduje specjalnie powołana w tym celu Komisja Stypendialna, która podejmuje decyzję w oparciu o ww. kryteria.

Program Stypendialny będzie realizowany w roku szkolnym 2013/2014.

Program współfinansowany jest przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach Programu Równe Szanse.

Wszystkie regulaminy oraz wymagane dokumenty wraz z załącznikami znajdują w zakładce TOP. Ponadto, informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku od 9.00-16.00 bezpośrednio w biurze Fundacji: ul. Harcerska 1 w Świętochłowicach, tel./fax (32) 740 90 77, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .